Промоушени компанії:

Создавая с Божьей помощью компанию CHOICE, я мечтал о том, чтобы Клиент-менеджеры не только укрепляли здоровье, но и улучшали качество жизни.

В нашей стране одним из показателей достойной жизни является наличие в семье автомобиля. Чтобы дать возможность Клиент-менеджерам получить в подарок автомобиль, Компания разработала специальный промоушн и я очень рад, что 5 успешных Клиент-менеджеров выполнили этот промоушн и ездят на автомобилях с номерами CHOICE.

Сегодня у Вас есть еще более реальная возможность получить в подарок не только автомобиль, но и квартиру в Киеве. А если у Вас все это уже есть – отдохните в 5-ти звездочном отеле на берегу океана в одной из экзотических стран.

CHOICE – для Вас!

Верю в Ваш Успех с CHOICE и благодарю за Ваш ВЫБОР!

А. Милютин

 

Шановні Клієнт-менеджери – партнери компанії CHOICE!

Компанія пропонує Вам прийняти участь у промоушенах, щоб отримати в подарунок:

Загальні умови для всіх промоуненів:

Подати заявку на участь в тому чи іншому промоушені можуть Клієнт-менеджери в кваліфікації починаючи з «Лідера групи» і вище. При цьому кваліфікацію «Лідер групи» необхідно утримувати не менше трьох місяців підряд, перш ніж подати заявку на участь.

Приклад:

Якщо Ви вперше за весь час співробітництва з Компанією закрили кваліфікацію «Лідер Групи», Вам необхідно ще 2 місяці бути в цій кваліфікації, тобто в сумі 3 місяці поспіль, і після цього ви можете подати заявку до участі в промоушені.

Якщо Ви раніше були в кваліфікації «Лідер Групи» ( чи вище) і по якійсь з причин не втримали її, Вам спочатку необхідно знову закрити кваліфікацію «Лідер Групи» и ще 2 місяці бути в цій кваліфікації, тобто в сумі 3 місяці поспіль, і після цього Ви можете подати заявку на участь в промоушені. Але якщо Ви на наступний місяць після закриття кваліфікації «Лідер Групи» закриєте кваліфікацію «Лідер Сітки» чи вище – зразу можете подати заявку.

Після подачі заявки на участь в промоушені Ви не можете зменшувати ту кваліфікацію, яка була на момент подачі заявки, на протязі всього терміну участі в промоушені. Пониження кваліфікації означає не виконання умов промоушена.

Зареєструвати свою участь можливо лише в одному промоушені. У випадку виконання умов конкретного промоушена і для того, щоби прийняти участь в іншому, необхідно подати заявку на загальних умовах, при цьому умови наступного промоушена Клієнт-менеджер виконує без врахування попередніх результатів, тобто досягнуті раніше результати обнульовуються.

УВАГА! Той, хто під час виконання умов промоушенів, буде порушувати Етику Компанії, а саме: займатися перевербовкою Клієнт-менеджерів з інших структур чи будувати нові гілки з Клієнт-менеджерів уже існуючих гілок; оформлювати чужі бали на «потрібних» людей в нових гілках і подібне, буде дискваліфікований і не буде мати права продовжувати приймати участь в промоушенах.

Примітки (приклади):

Якщо ви подали заявку на отримання в подарунок квартири, активно розвиваєте свою структуру і вже виконали умови, необхідні для отримання в подарунок автомобіля, - можете отримати автомобіль (або гроші), але, в такому разі, Ви припиняєте участь у промоушені на квартиру.

Якщо Ви приймаєте участь у промоушені на ВІДПОЧИНОК, у Вас є необхідні ніжки і Ви розумієте (бачите, відчуваєте), що виконаєте його, то можете подати заявку на участь в іншому промоушені, наприклад, на отримання у подарунок квартири. В такому разі Компанія зафіксує Ваші вже існуючі «ніжки» і, будь ласка, створюйте нові і отримуйте подарунок, який заслуговуєте. Ми будемо цьому щиро раді!

 

 

Екзотичний відпочинок (Шрі-Ланка, Мальдіви, Греція, Іспанія та ін.)

Вартість – 100 000 грн

Умови:

Не пізніше, ніж на 12-й місяць після подачі заявки на виконання промоушена створити 3 нових гілки, в яких сумарно буде не менше 200 активних Клієнт-менеджерів з закупкою 80 та більше балів, і виконувати ці умови ще протягом 3 місяців підряд, тобто з 13 по 15 місяці включно.

При цьому з більшої гілки будуть зараховані не більше 40% від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів (тобто, не більше 80), а в меншій повинно бути не менше 10%(тобто, не менше 20) від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів.

 

 

 

Автомобіль (наприклад, Huindai Accent)

Вартість - 400 000 грн

Умови:

Не пізніше, ніж на 24-й місяць після подачі заявки на виконання промоушена створити 3 нових гілки, в яких сумарно буде не менше 500 активних Клієнт-менеджерів з закупкою 80 та більше балів, і виконувати ці умови ще протягом 5 місяців підряд, тобто з 25 по 29 місяці включно.

При цьому з більшої гілки будуть зараховані не більше 40% від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів (тобто, не більше 200), а )в меншій повинно бути не менше 10% (тобто, не менше 50) від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів.

 

 

 

Однокімнатна квартира у Києві (в новобудові з документами)

Вартість - 700 000 грн

Умови:

Не пізніше, ніж на 36-й місяць після подачі заявки на виконання промоушена створити 3 нових гілки, в яких сумарно буде не менше 700 активних Клієнт-менеджерів з закупкою 80 та більше балів, і виконувати ці умови ще протягом 9 місяців підряд, тобто з 37 по 45 місяці включно.

При цьому з більшої гілки будуть зараховані не більше 40% від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів (тобто, не більше 280), а в меншій повинно бути не менше 10% (тобто, не менше 70) від загальної кількості активних Клієнт-менеджерів.

 

УВАГА! Якщо, під час виконання того чи іншого промоушена ,Ви досягнете необхідних результатів раніше терміну, зазначеного в умовах промоушену, і будете виконувати їх необхідну кількість місяців – подарунок отримаєте раніше.

Наприклад: Якщо, беручи участь у промоушені на квартиру, Ви створите необхідні ніжки на 20-й місяці, (а не на 36-й), і після цього будете продовжувати виконувати умови ще 9 місяців підряд, то квартиру отримаєте на 29-й місяць (а не на 45-й).

 

Регістрація на промоушени проходить по тел:

(067) 983-01-06, (063) 352-23-35

Анна