НАША МІСІЯ

Місія компанії CHOICE — поліпшити здоров'я та якість життя, давши кожній людині можливість зміцнити своє здоров'я й поліпшити фінансове становище. Ми створили збалансовані лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування та натуральні косметичні засоби для комплексного захисту Вашого організму.

Основну мету роботи ми бачимо в тому, щоб повернути людям здоров'я, довголіття і красу. У розробках ми завжди керуємося принципом: ніякої хімії — виключно натуральні компоненти в усіх продуктах здорового харчування, косметиці та засобах по догляду за будинком, що випускаються під нашими торговими марками.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ ЗА 15 РОКІВ

Українська компанія CHOICE («ЧОЙС», з англ. - вибір) була заснована 3 березня 2004 року в місті Києві. За 13 років завдяки розробленим нами ексклюзивним продуктам ми допомогли тисячам людей впоратися з найрізноманітнішими недугами, зберегти здоров'я та продовжити молодість.

ПРОДУКЦІЯ

Компанія CHOICE — визнаний лідер з виробництва лікувально-профілактичних комплексів і продуктів здорового харчування в Україні та Східній Європі.

5 власних торгових марок
5 ВЛАСНИХ
ТОРГОВИХ МАРОК
більше 70 одиниць продукції
БІЛЬШЕ 70 ОДИНИЦЬ
ПРОДУКЦІЇ
 

Серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування «Choice» на основі пророщених зерен злаків, рослинних ферментів і фітогормонів відома на ринку України з 2004 року. Унікальна технологія пророщування зерен набагато підвищує в них вміст вітамінів, рослинних білків і активних ферментів. Вся продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент.

З 2012 року ми почали випуск натуральної косметики під торговою маркою «White Mandarin». Косметичні засоби «White Mandarin» виробляються виключно на основі рослинної сировини, не містять нафтохімічних продуктів, SLS і SLES, силіконів, парабенів, синтетичних ароматизаторів і барвників, небезпечних для шкіри, волосся і здоров'я людини в цілому.

Наші продукти «Добра Їжа» і «Макросорб» — це концентровані комплекси поживних речовин в найбільш доступній для травної системи людини формі. Ці продукти чудово підходять як для дієтичного харчування при різних захворюваннях, так і для вживання всіма дорослими і дітьми для отримання збалансованого раціону, поліпшення обміну речовин і зміцнення організму.

ГЕОГРАФІЯ

Географія представництв компанії CHOICE постійно розширюється. Для зручності наших клієнтів ми працюємо з найнадійнішими компаніями-перевізниками, крім того, щоб скоротити до мінімуму час від отримання замовлення до його доставки кінцевому споживачеві, ми відкриваємо нові оптові склади по всій Україні.

НАГОРОДИ

За 15 років компанія «CHOICE» надбала довіру багатьох вітчизняних і зарубіжних споживачів. Ми пишаємося дипломами, якими були відзначені лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування і натуральні косметичні засоби, що випускаються під нашими торговими марками, а також нагородами компанії за успіхи в бізнесі. Але при цьому ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах, ми постійно вдосконалюємось для вас!

ГРАФІК ЗРОСТАННЯ КОМПАНІЇ

Навівши курсор на точки, ви можете наочно побачити на графіку, як розвивалася компанія CHOICE, її відносний дохід(проценти), і яким чином відбувалося впровадження наших нових продуктів.

Протягом 15 років оборот компанії виріс майже в 240 разів, причому найбільш швидкий ріст спостерігався в ті роки, які були кризовими для економіки України в цілому.